Aktualności
I zjazd Akademii GB 2010/2011

I zjazd Akademii GB 2010/2011

22.09.2010

W dniach 10 i 11.września 2010 r. otwarty został nowy cykl Akademii Global Biura tj. cyklu 3 szkoleń dedykowanych Przedstawicielom Handlowych naszych Firm.

Szkolenie podobnie jak w poprzednim cyklu odbyło się w zaprzyjaźnionym hotelu w Osielsku koło Bydgoszczy.
Pierwszego dnia w sesji „przedobiedniej” każdy z obecnych Dostawców prowadził godzinny wykład na którym zainteresowani mogli zapoznać się z ogólną ofertą artykułów. Na pierwszym szkoleniu w tym cyklu gościliśmy Dostawców takich jak Amex, IP Kwidzyń, Porta, Scot i Inter.
W sesji popołudniowej obecni Przedstawiciele Handlowi podzieleni zostali na 5 podgrup, z którymi przeprowadzone zostały półgodzinne warsztaty, mające na celu nauczyć ich wykorzystywania w praktyce wcześniej zdobytej wiedzy. Szczególny nacisk był kładziony na umiejętność argumentowania przewag konkurencyjnych produktów dostawców podczas sprzedaży. Dzień pierwszy zjazdu zakończyła wspólna zabawa integracyjna w kultowym klubie w Bydgoszczy.
Drugiego dnia zjazdu odbyły się zajęcia z zakresu Podstawowych Technik Sprzedaży, które prowadził nasz trener. Przedstawiciele nie tylko mieli okazje poznać rodzaje technik sprzedaży ale także dowiedzieć się które są najbardziej efektywne. Swoją nowo zdobytą wiedzę mogli wykorzystać w praktyce przedstawiając różnego rodzaju scenki z „życia Handlowca”, którym bacznie przyglądał się trener i sugerował nad czym powinni jeszcze popracować.
Zjazd zakończył wspólny obiad.

Global Biuro pragnie serdecznie podziękować dostawcom i trenerowi za profesjonalizm, wkład i zaangażowanie a naszym Przedstawicielom Handlowym za obecność.

Inne aktualności