Aktualności
I zjazd Akademii GB 2011/2012

I zjazd Akademii GB 2011/2012

05.09.2011

Z radością informujemy, że w dniach 02-03 września 2011 r. otwarty został nowy cykl szkoleń Akademii Global Biuro. Szkolenie podobnie jak w poprzednich latach odbyło się w zaprzyjaźnionym hotelu w Osielsku koło Bydgoszczy.

Pierwszego dnia od godzin porannych nasi Przedstawiciele Handlowi mieli szansę uczestniczyć w wyjątkowych wykładach, prowadzonych przez wybranych Dostawców współpracujących z naszą siecią. Prowadzenie szkoleń przez przedstawicieli uznanych marek ma niewątpliwie korzystny wpływ na wiedzę posiadaną przez Handlowców. Mają oni szansę zaznajomić się z ogólną ofertą asortymentową firm oraz poznać nowości produktowe. Zgodnie ze sprawdzoną już formą szkoleń, podczas sesji popołudniowej Przedstawiciele Handlowi podzieleni zostali na 5 podgrup, z którymi przeprowadzone zostały półgodzinne warsztaty, mające na celu nauczyć ich wykorzystywania w praktyce wcześniej zdobytej wiedzy. Spotkania w małych grupach pomagają w wymianie doświadczeń między Przedstawicielami z różnych stron Polski i uczą tworzenia wspólnych strategi sprzedażowych. Podczas takich spotkań szczególny nacisk jest kładziony na umiejętność argumentowania przewag konkurencyjnych produktów podczas sprzedaży. Dzięki temu klient końcowy ma większą możliwość poznania zalet artykułu a także samodzielnej weryfikacji swoich potrzeb i wymagań. Na pierwszym zjeździe gościliśmy przedstawicieli następujących firm dostawczych sieci Global Biuro:
– Michalczyk i Prokop
– Pentel
– Panta Plast
– Vittoria
– Lambda
Po całodniowych zajęciach szkoleniowych, każdy z obecnych miał szansę na chwilę rozrywki podczas wspólnego wieczoru integracyjnego w pobliskiej kręgielni w Bydgoszczy.

Drugiego dnia zjazdu odbyły się zajęcia z zakresu Technik Sprzedaży, które podobnie jak w poprzednich latach prowadził nasz trener. Tym razem tematem szkolenia było pojęcie Sprzedaży Profesjonalnej. Przedstawiciele dowiedzieli się jakie są najczęściej popełniane przez nich błędy a także jak je wyeliminować. Co sprawia, że transakcje przez nich przeprowadzane mogą uchodzić za profesjonalne, a także co sprawia, że po ich dokonaniu każda ze stron jest zadowolona z ich rezultatów. Trener podczas ćwiczeń polegających na wypełnianiu arkuszy bądź odgrywaniu scenek bacznie przyglądał się swoim podopiecznym dzięki czemu mógł zasugerować nad czym powinni jeszcze popracować.
Zjazd zakończył wspólny obiad.

Global Biuro pragnie serdecznie podziękować Dostawcom i Trenerowi za profesjonalizm, wkład i zaangażowanie a naszym Przedstawicielom Handlowym za obecność.
Już teraz zapraszamy na kolejne zjazdy.:)

Inne aktualności