Aktualności
II Zjazd Akademii Global Biuro 2010/2011

II Zjazd Akademii Global Biuro 2010/2011

13.02.2011

Informujemy, że dnia 11-12.02.2011 odbył się się II Zjazd Akademii Global Biuro 2010/2011. Miejscem, w którym gościliśmy naszych Szkoleniowców i Przedstawicieli Handlowych był nasz zaprzyjaźniony hotel w miejscowości Osielsko koło Bydgoszczy.

W drugim zjedzie udział brało 24 Przedstawicieli Handlowych z 11 firm Global Biura. Z naszego zaproszenia skorzystali dostawcy tacy jak: Apli, Toma, Polcan, Trodat i KW Trade. Zgodnie z wcześniejszymi schematami zjazdów nasi dostawcy najpierw mieli okazję przeprowadzić około godzinny wykład na temat swojego asortymentu. Miało to na celu przede wszystkim przedstawienie korzyści płynących dla klientów z zakupu ich towaru. Po poobiedniej przerwie miał miejsce drugi etap szkolenia, który przybrał formę ćwiczeń praktycznych. Zebrani Przedstawiciele Handlowi zostali podzielnie na pięć grup i kolejno współpracowali z dostawcami w celu jak najlepszego zapoznania się z ich ofertą.
Po całodniowym szkloeniu obecni wzięli udział w imprezie integracyjnej zorganizowanej w Bydgoszczy w klubie „Stara Babcia”.
Drugiego dnia nasz trener Szczepan Stawarski przeprowadził szkolenie dotyczące technik sprzedaży. Zgromadzeni dowiedzieli się o różnego rodzaju technikach sprzedażowych a także jak najefektywniej z nich korzystać. Głównym założeniem przy każdej z nich było uświadomienie Handlowcom jak najlepiej poznać potrzeby klienta i sprostać jego oczekiwaniom a także jak budować pozytywne relacje międzyludzkie.
Zjazd zakończył wspólny posiłek, po którym wszyscy wrócili do swoich firm.Global Biuro serdecznie dziękuje dostawcom i trenerowi za profesjonalizm, wkład i zaangażowanie a naszym Przedstawicielom Handlowym za obecność.

Inne aktualności