Aktualności
III Zjazd Akademii Global Biuro 2010/2011

III Zjazd Akademii Global Biuro 2010/2011

18.04.2011

To już trzeci i zarazem ostatni Zjazd Akademii Global Biuro 2010/2011 kończący cały cykl spotkań Przedstawicieli Handlowych firm partnerskich Global Biuro.
Zjazd miał miejsce w dniach 15-16.04.2011 r. w miejscowości Osielsko koło Bydgoszczy. Udział w nim wzięło 22 Przedstawicieli Handlowych z 15 firm partnerskich Global Biura. Z naszego zaproszenia skorzystali również dostawcy jednych z najbardziej wiodących marek na rynku biuroserwisowym. Dziękujemy za przybycie firmie: Rystor, Newell Rubbermaid, Herlitz, Fellowes, Scot.
Po zakończeniu porannych wykładów odbyły się warsztaty produktowe z każdym z dostawców, na których Przedstawiciele Handlowi mieli możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertą asortymentową jak i uzyskania odpowiedzi na swoje pytania dotyczące produktów i ich dystrybucji. Firma Rystor już po raz drugi zapewniła swoim słuchaczom dodatkową atrakcję w postaci zwiedzanie swojej fabryki w Bydgoszczy. Przedstawiciele Handlowi mieli możliwość uczestniczenia w całym toku produkcyjnym materiałów piśmienniczych tej firmy.
Po całodniowych warsztatach szkoleniowych wszyscy obecni mogli się odprężyć biorąc udział we wspólnym wieczorze integracyjnym zorganizowanym bydgoskiej kręgielni.
Drugiego dnia odbyło się szkolenie dotyczące technik zarządzania czasem. Trener, z którym odbywały się zajęcia przedstawiał jakie są sposoby efektywnego gospodarowania czasem a także jak właściwie organizować dzienny cykl działania i jakimi regułami kierować się podczas jego realizacji. Szkolenie to kończyło cykl Akademii Global Biuro 2010/2011 dlatego też Przedstawiciele, którzy obecni byli na wszystkich częściach otrzymali Certyfikat Ukończenia Szkoleń AKADEMIA GLOBAL BIURO.Global Biuro serdecznie dziękuje dostawcom i trenerowi za profesjonalizm, wkład i zaangażowanie a naszym Przedstawicielom Handlowym za aktywne uczestnictwo.

Inne aktualności