Aktualności
III Zjazd Akademii Global Biuro…

III Zjazd Akademii Global Biuro…

28.03.2010

Trzeci i zarazem kończący cały cykl Zjazd Akademii Global Biuro miał miejsce w dniach 25-27.03.2010 r. w miejscowości Osielsko koło Bydgoszczy. Udział w nim wzięło 22 Przedstawicieli Handlowych z 15 firm partnerskich Global Biura. Z naszego zaproszenia skorzystali również dostawcy. Dziękujemy za przybycie firmie: Rystor, Newell Rubbermaid, Argo, Koptim, KW Trade i Europapier Impap.

Po zakończeniu porannych wykładów odbyły się warsztaty produktowe z każdym z dostawców, na których Przedstawiciele Handlowi mieli możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertą asortymentową jak i uzyskania odpowiedzi na swoje pytania dotyczące produktów i ich dystrybucji. Szczególną niespodziankę przygotowała firma Rystor, która w ramach warsztatów zorganizowała zwiedzanie swojej fabryki w Bydgoszczy. Umożliwiono tam Przedstawicielom Handlowym prześledzenie całego toku produkcyjnego materiałów piśmienniczych od początku aż do uzyskania materiału finalnego.
Po całodniowym szkoleniu wszyscy obecni mogli się zrelaksować i odpocząć biorąc udział we wspólnym wieczorze integracyjnym w kultowym pubie w Bydgoszczy – Kredens.
Drugiego dnia odbyło się szkolenie dotyczące technik zarządzania czasem. Trener, z którym odbywały się zajęcia przedstawiał jakie są sposoby efektywnego gospodarowania czasem a także jak właściwie organizować dzienny cykl działania i jakimi regułami kierować się podczas jego realizacji. Szkolenie to kończyło cykl Akademii Global Biuro 2009/2010 dlatego też Przedstawiciele, którzy obecni byli na wszystkich częściach otrzymali Certyfikat Ukończenia Szkoleń AKADEMIA GLOBAL BIURO.

Global Biuro serdecznie dziękuje dostawcom i trenerowi za profesjonalizm, wkład i zaangażowanie a naszym Przedstawicielom Handlowym za aktywne uczestnictwo.

Inne aktualności