Partnerzy

ABIZ Firma Handlowo Usługowa

ul. Józefa Wybickiego 3
86-300 Grudziądz
tel.: 56 642 86 99
www: abiz.grudziadz.com.pl

ABIZ oferuje Państwu szeroki asortyment artykułów biurowych najwyższej jakości. Zaopatrujemy kompleksowo urzędy, firmy i inne instytucje, we wszystkie niezbędne artykuły biurowe, a specjalizujemy się w tuszach, tonerach i urządzeniach biurowych.

Ukryj opis

Przedsiębiorstwo Handlowe AFLA

ul. Gostyńska 41
64-000 Kościan
tel.: 65 512 06 56
www: afla.pl

PH AFLA działa na rynku od 1990 roku. Jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku Kościana, Leszna, Poznania, Rawicza, Gostynia, Grodzisk Wlkp. Nowy Tomyśla, Śremu, Wschowy, Góry. Dzięki bogatej ofercie, atrakcyjnym warunkom współpracy oraz indywidualnemu podejściu zyskaliśmy zaufanie blisko 4 tysięcy Klientów.

Ukryj opis

Automat System Sp. z o.o.

ul. Nektarowa 11
62-002 Suchy Las
tel.: 618 117 878
www: biurosystem24.pl

AUTOMAT SYSTEM jest firmą dostarczającą kompleksowe rozwiązania w zakresie funkcjonowania biura, magazynu i gastronomi. Obsługujemy firmy i instytucje. Zaopatrujemy naszych Klientów w artykuły biurowe, spożywcze, higieniczne i marketingowe oraz świadczymy usługi związane min. z technologiami wydruku i reklamy.

Ukryj opis

Biuro-Art Sp.j. Żaneta Sikorska, Joanna Procyk

ul. Niechorska 25 F
72-300 Gryfice
tel.: 091 886 49 90
www: biuro-art.eu

BIURO-ART to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi biuro-serwisowe w zakresie kompleksowego zaopatrzenia biur w materiały biurowe, a także jedna z największych hurtowni papierniczych w powiecie gryfickim.
Budujemy partnerskie relacje, bo zawsze na pierwszym miejscu jest Klient.

Ukryj opis

Biuro Brand Renata Bałdyga

Ul. Konikowo 85b
76-024 Świeszyno
tel. 512 281 448
www: biurobrand.pl

BIURO BRAND oferuje kompleksowe zaopatrzenie biuro-serwisowe. W ofercie znajduje się wszystko co jest potrzebne i efektywnego funkcjonowania biur, urzędów, przedszkoli, szkół czy zakładów pracy.

Dzięki szerokiej ofercie nasi Klienci mogą w jednym miejscu kupić wszystko, co potrzebują. Przekłada się to na obniżenie kosztów, większy komfort, oszczędność czasu i terminowość dostaw.

Ukryj opis

BiuroNet Sp. z o.o.

ul. Zyblikiewicza 4
31-031 Kraków
tel.: 12 4224227
www: biuronet24.eu

BIURONET obsługuje kompleksowo firmy, instytucje, urzędy, uczelnie szkoły oraz przedszkola. Stawiamy na budowanie długofalowych relacji i współpracy na lata, dlatego też dużą wagę przykładamy do doskonalenia naszych usług. Jesteśmy gotowi na wyzwania, nawet te najbardziej nietypowe i oryginalne.

Ukryj opis

EMIKA Marek Kocik

Ul. Krokusowa 1, Obrzębin
62-700 Turek
tel. 63 220 52 95
www: emika.turek.net.pl

 

EMIKA działa z powodzeniem na rynku od blisko 20 lat, dzięki temu mamy bardzo duże doświadczenie w branży biuroserwisowej. W swojej bogatej ofercie posiadamy: artykuły szkolne i biurowe, chemię i higienę dla firm i biur, ale także opakowania i dekoracje. Ponadto świadczymy usługi w zakresie pieczątek, graweru i szeroko pojętej reklamy (wizytówki, ulotki, banery, plakaty, zaproszenia itp.).

Oferujemy zawsze: konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługą i krótki czas realizacji zamówień.

Ukryj opis

KME

Gnieźnieńska 64B
62-006 Bogucin
tel.: 61 656 02 90

KME jest hurtownią artykułów biurowych, specjalizującą się w branży papierniczej. Dzięki dużemu zapleczu magazynowemu i logistycznemu zapewniamy m.in. najlepszą ofertę na papiery ksero, komputerowe i rolki kasowe.

Ukryj opis

LEVIATAN 2 S.C

ul. Mickiewicza 14
32-300 Olkusz
tel.: 32 754 40 40
www: leviatan2.pl

LEVIATAN oferuje szeroki wybór artykułów: papierniczych, biurowych, szkolnych i plastycznych, ale też zestawy kreatywne do cardmakingu, decoupage, scrapbookingu czy innych technik zdobienia. Świadczymy również usługi drukowania, bindowania, skanowania i wyrabiania pieczątek.

Ukryj opis

MARCOM PLUS SP. Z O.O.

ul. Mościckiego 51
33-100 Tarnów
tel.: 14 629 80 79
www: marcomplus.pl

MARCOM PLUS oferuje kompleksowe wyposażenie biur, szkół, przedszkoli, instytucji, zakładów pracy, hurtowni i sklepów w zakresie artykułów biurowych, szkolnych i eksploatacyjnych. Osoby prywatne zaopatrzymy w artykuły biurowe i eksploatacyjne przydatne w domu, a ucznia w potrzebne materiały do przedszkola, szkoły, czy na studia.
Oferujemy również usługi związane z wyrobem pieczątek. Przygotujemy dla Państwa wizytówki, plakaty, kalendarze, artykuły reklamowe i promocyjne.

Ukryj opis

Papirus s.c. B.W.T.

ul. Tuwima 8c
76-200 Słupsk
tel.: 59 842 36 30
www: papirus-slupsk.pl

PAPIRUS działa na rynku od 30 lat. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży PBS. Zapewniamy profesjonalne wsparcie dopasowane do indywidualnych potrzeb, co potwierdzają liczni Klienci. Zapewniamy wysoką jakość obsługi przy dogodnych warunkach współpracy.

Ukryj opis

PPHU Profesja SC

ul. Jaworzyńska 76
59-220 Legnica
tel.: 76 854 05 47
www: profesja.biz

PROFESJA SC jest firmą handlową zajmującą się kompleksowym wyposażaniem firm, która w swojej ofercie posiada nie tylko szeroki asortyment artykułów biurowych, szkolnych i chemicznych, opakowań jednorazowych, lecz również elektroniczne wyposażenie sklepu i biura, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla stanowisk fiskalnych.

Siedziba firmy mieści się w Legnicy, gdzie znajduje się Hurtownia i 2 Sklepy Papiernicze, a sklep internetowy poszerza dostęp naszej oferty na teren całego kraju.

Naszą misją  jest satysfakcja Klienta, do której dążymy poprzez unowocześnianie oferty handlowej, podnoszenie jakości i rozwój parku transportowego.

Ukryj opis

RJR Office S.C.

ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 3
62-510 Konin
tel.: 63 240 85 25
www: rjr-office.pl

RJR OFFICE działamy na rynku już od kilkunastu lat sukcesywnie budując opinię doskonałego i profesjonalnego Partnera do współpracy. Dostarczamy wszystko co jest potrzebne do funkcjonowania biura w firmach, urzędach, placówkach oświatowych i innych instytucjach. Obsługujemy obszar powiatu Konińskiego i okolic. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala spełniać oczekiwania każdego Klienta.

Ukryj opis

F.P.H. ROL-PEX

ul. Wilcza 13
67-100 Nowa Sól
tel.: 68 458 15 77
www: rolpex.pl

ROL-PEX to hurtownia papiernicza i biuroserwis. Oferujemy szeroki wybór artykułów biurowych, papierniczych, chemiczne, higieniczne i sanitarnych. Jednak Rol-Pex to również drukarnia, której profil działalności to druk offsetowy, cyfrowy, introligatorstwo, produkcja kartonów i opakowań jednorazowych.

Ukryj opis

ROZWIĄZANIA BIUROWE Roman Krzyżanek

ul. Malwowa 45
60-175 Poznań
tel.: 61 818 10 10
www: krzyzanek.net.pl

Firma ROZWIĄZANIA BIUROWE ROMAN KRZYŻANEK to nowoczesny biuroserwis z Poznania, z funkcjonalną Platformą zakupową B2B i sklepem on-line. Naszą dewizą jest „WSZYSTKO DLA BIURA w 1 miejscu”. Tak też budujemy naszą bogatą ofertę. Zawsze kompleksowo obsługujemy każdego Klienta.

 

Ukryj opis

Wesjan sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 89
21-010 Łęczna
tel.: 81 752 16 48
www: wesjan.pl

WESJAN oferuje kompleksowe rozwiązania dotyczące wyposażenia biur, szkół, przedszkoli, instytucji, zakładów pracy, hurtowni i sklepów w zakresie artykułów biurowych, szkolnych i eksploatacyjnych. Każdego ucznia zaopatrzymy w niezbędne materiały do przedszkola, szkoły, czy na studia.
Oferujemy również usługi związane z wyrobem pieczątek.

Ukryj opis