Aktualności
Promocja Grudzień-Styczeń 2021/22

Promocja Grudzień-Styczeń 2021/22

02.12.2021

Już jest kolejna edycja gazetki Promocja Grudzień – Styczeń. Tym razem w ofercie promocyjnej znajdziecie wyjątkowe oferty w super cenach wszystkiego co potrzebne w każdym biurze. Sprawdź Gazetkę promocyjną Global Biuro na grudzień-styczeń 2021/22.

W gazetce Promocja Grudzień-Styczeń znajdziesz m.in.:

  • doskonały japoński Długopis kulkowy UNI SXN-101, w różnych kolorach obudowy. HIT CENOWY za 3,25 zł netto.
  • idealne i ekonomiczne Segregatory Office Products A4/50 i 75 mm. HIT CENOWY za 4,96 zł netto. Super propozycja dla oszczędnych.
  • wysokiej jakości Etykiety samoprzylepne A4 100 szt. Emerson za 26,99 zł netto – przy zakupie 5 szt. – opakowanie Emotykiet GRATIS!
  • i wiele innych w super cenach i gratisem.

Mamy też NOWOŚCI. Polecamy Tonery marki Premium IMPULS, super wydajne i zaprojektowane w trosce o środowisko naturalne. Do każdego zakupionego Tonera otrzymasz słodki upominek GRATIS!

Wszystkie oferty z gazetki Promocja Październik – Listopad są dostępne w firmach zrzeszonych w Global Biuro. Wykaz i kontakt znajdziesz na naszej stronie www.globalbiuro.com/Partnerzy. Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji, ale także pełnej oferty, wszystkiego czego potrzebujesz do swojego biura, dostępnej bezpośrednio u naszych Partnerów Global Biuro.

Inne aktualności