Aktualności
Promocja Luty – Marzec

Promocja Luty – Marzec

01.02.2021

Dzisiaj wystartowała nasza nowa Promocja Luty – Marzec. W aktualnej ofercie promocyjnej każdy znajdzie najbardziej potrzebne artykuły do swojego biura w atrakcyjnych cenach. Sprawdź Gazetkę promocyjną Global Biuro na luty – marzec 2021.

W gazetce Promocja Luty – Marzec znajdziesz m.in.:

  • doskonały i uniwersalny Papier Ksero biały A4 Emerson Tygrys 80 g/m2 – Hit Cenowy za 8,99 zł netto za ryzę.
  • Koperty biurowe Adart, wykonane z wysokiej jakości papieru z poddrukiem – Hit Cenowy w wszystkich popularnych rozmiarach.
  • Koszulki A4 na dokumenty Office Products w najlepszej cenie – Hit Cenowy 4,56 zł netto za Groszkowe 40 mic i 8,40 zł netto za Krystaliczne 50 mic.
  • Solidne Segregatory Bantex A4/50 i 75 mm z mocnym mechanizmem dociskającym i dolną krawędzią wzmocnioną metalową szyną – Hit Cenowy za 3,82 zł netto.
  • Skoroszyty PP A4 Bantex – Hit Cenowy w najlepszej cenie 0,33 zł netto i 0,36 zł netto w wersji z perforacją.

Ponadto gazetka Promocja Luty – Marzec zawiera oferty z atrakcyjnymi gratisami. Szczególnie godna polecenia jest oferta na Tablice suchościeralno-magnetyczne i korkowe znanej marki MemoBe.

Pierwszy raz w naszej ofercie znalazły się również Tonery i Tusze renomowanej marki Black Point. Nawiązaliśmy stałą współpracę z tym wrocławskim producentem ulepszonych tonerów i tuszy o certyfikowanej jakości oraz bezproblemowej obsłudze. W tej ofercie produkty Black Point z kawą Lavazza gratis.

Wszystkie oferty promocyjne z Gazetki Luty – Marzec są dostępne u w firmach zrzeszonych w sieci biuroserwisów Global Biuro. Wykaz i kontakty znajdziesz na naszej stronie www.globalbiuro.com/Partnerzy. Zapraszamy do skorzystanie z naszych promocji i pełnej oferty dostępnej bezpośrednio u naszych Partnerów Global Biuro.

Inne aktualności