Aktualności
Promocja Maj – Czerwiec

Promocja Maj – Czerwiec

30.04.2021

Dzisiaj wystartowała wyczekiwana Promocja Maj – Czerwiec. W obecnej ofercie promocyjnej każdy znajdzie najbardziej potrzebne artykuły do swojego biura w atrakcyjnych cenach. Teraz już na pewno z każdym dniem będzie coraz cieplej i słoneczniej, więc na tą okazję przygotowaliśmy też promocję no to daje w tym czasie ukojenie, czyli wody mineralne i wentylatory. Sprawdź Gazetkę promocyjną Global Biuro na maj – czerwiec 2021.

W gazetce Promocja Maj – Czerwiec znajdziesz m.in.:

  • uniwersalny Papier Ksero biały A4 klasy C do codziennego użytku SKY Copy 80 g/m2, białość 150 CIE – HIT CENOWY za 8,99 zł netto za ryzę, ale także wielofunkcyjny Papier klasy B SKY Laser 80 g/m2, białość 161 CIE – HIT CENOWY za 11,24 zł netto za ryzę.
  • doskonałą Wodę mineralną Selenka Wieniec-Zdrój o łącznej zawartości minerałów 645 mg/l (w tym wapń, magnez, sód, potas, lit i selen) – HIT CENOWY: 0,81 zł netto za 0,5L i 1,22 zł netto za 1,5L.
  • solidne Segregatory Bantex A4/50 i 80 mm z innowacyjnym mechanizmem dociskającym, zwiększający pojemność aż o 15%. HIT CENOWY za 5,20 zł netto. Super propozycja dla oszczędnych.
  • niezawodne Wentylatory HanksAir na upalne dni: biurkowe, stojące, podłogowe i kolumnowe. Każdy jako HIT CENOWY w cenie od 34,39 zl netto.

Ponadto gazetka Maj – Czerwiec zawiera również wiele innych promocji z atrakcyjnymi cenami i gratisami. Szczególnie godna polecenia jest oferta dla miłośników kaw. Polecamy aromatyczne kawy ziarniste Segafredo w kilku wyśmienitych odsłonach w cenie od 40,65 zł netto za 1 kg.

Mamy też NOWOŚCI. Polecamy kolorową designerską serię Eagle Ha!, której zszywacze, dziurkacze i pojemniki na długopisy rozweselą każde biuro.

Druga NOWOŚCIĄ w gazetce Promocja Maj – Czerwiec są atrakcyjne wzory zeszytów, brulionów i kołozeszytów serii „Chocolate” i „Tropic”, to wysokiej jakości produkty TOP2000.

Wszystkie oferty z gazetki Promocja Maj – Czerwiec są dostępne w firmach zrzeszonych w Global Biuro. Wykaz i kontakt znajdziesz na naszej stronie www.globalbiuro.com/Partnerzy. Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji, ale także pełnej oferty, wszystkiego czego potrzebujesz do swojego biura, dostępnej bezpośrednio u naszych Partnerów Global Biuro.

Inne aktualności