Aktualności
Promocja Październik – Listopad 2021

Promocja Październik – Listopad 2021

06.10.2021

Już wystartowała kolejna Promocja Październik – Listopad. W obecnej ofercie promocyjnej każdy znajdzie najbardziej potrzebne artykuły do swojego biura w atrakcyjnych cenach. Wkraczamy w ostatni kwartał roku, więc przygotowaliśmy ofertę na kalendarze na 2022: kalendarze książkowe w popularnych formatach oraz kalendarze biurowe. Sprawdź Gazetkę promocyjną Global Biuro na październik-listopad 2021.

W gazetce Promocja Październik – Listopad znajdziesz m.in.:

  • optymalny Papier Ksero biały A4 do codziennego użytku Target Proffesional 70 g/m2, białość 161 CIE – HIT CENOWY za 9,78 zł netto za ryzę.
  • wyjątkową kolekcję artykułów szkolnych zaprojektowaną przez grupę „EKIPA FRIZA” – gwarancja sukcesu marketingowego NOWOŚĆ!.
  • solidne Segregatory Bantex A4/50 i 80 mm z innowacyjnym mechanizmem dociskającym, zwiększający pojemność aż o 15%. HIT CENOWY za 5,89 zł netto. Super propozycja dla oszczędnych.
  • niezbędne koszulki na dokumenty A4 100 szt. – HIT CENOWY – groszkowe 40mic za 5,49 zł netto i krystaliczne 45mic za 10,00 zł netto.

Ponadto gazetka Październik – Listopad oferuje również wiele innych promocji z atrakcyjnymi cenami i gratisami. Szczególnie godna polecenia jest oferta METALKAS. Rozwijając wciąż dla Was naszą ofertę nawiązaliśmy współpracę z tym producentem metalowych szaf biurowych, ubraniowych, gospodarczych i kartotekowych, ale również sejfów, szaf pancernych, regałów metalowych i drabin. Już teraz to wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Mamy też NOWOŚCI. Polecamy Zakreślacze Pelikan Signal Pastel, w szerokiej gamie unikatowych pastelowych do każdego biura i dla każdego ucznia i studenta.

Wszystkie oferty z gazetki Promocja Październik – Listopad są dostępne w firmach zrzeszonych w Global Biuro. Wykaz i kontakt znajdziesz na naszej stronie www.globalbiuro.com/Partnerzy. Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji, ale także pełnej oferty, wszystkiego czego potrzebujesz do swojego biura, dostępnej bezpośrednio u naszych Partnerów Global Biuro.

Inne aktualności