Aktualności
Szkolenie Przestawicieli Handlowych w „Akademii Global Biura”

Szkolenie Przestawicieli Handlowych w „Akademii Global Biura”

20.11.2009

Dnia 20.11.2009 r. firma Global Biuro rozpoczęła kolejny cykl szkoleń w ramach „Akademii Global Biuro” przeznaczony dla Przestawicieli Handlowych Firm Zrzeszonych .

Cały cykl składa się z trzech dwudniowych zjazdów szkoleniowych, na których odbywa się prezentacja zaproszonych Dostawców połączona z ćwiczeniami i warsztatami.
Zajęcia odbywające się pierwszego dnia mają na celu jak najlepsze zapoznanie się z ofertą dostawców, poznanie wszelkich korzyści płynących zarówno ze stosowania artykułów jak i z ich sprzedaży. Przedstawiciele Handlowi dowiadują się także, jak w czasie procesu sprzedaży wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę. Na zakończenie pierwszego dnia szkoleniowego organizowany jest wieczór integracyjny.

Drugiego dnia zjazdu odbywa się szkolenie z zakresu „Podstaw Technik Sprzedaży” prowadzone przez profesjonalnego Trenera. Celem takiego szkolenia jest zdobycia wiedzy na temat różnego rodzaju zagadnień związanych ze sprzedażą i kontaktem z klientem. Trener obecny jest na każdym ze zjazdów i na każdym porusza nowe tematy mające na celu ułatwienie Przedstawicielom Handlowym pracę w ich zawodzie.

Inne aktualności