Aktualności
Targi Global Biuro 2009

Targi Global Biuro 2009

23.10.2009

Po raz pierwszy w swojej kilkuletniej działalności Global Biuro zorganizowało targi dedykowane swoim Partnerom . W tym dniu z całej Polski do hotelu Wodnik w Bełchatowie zjechali zarówno najwięksi dostawcy artykułów papierniczo-biurowych jak i wszyscy członkowie Global Biuro.

Na bardzo dużą frekwencje wpływ miały zarówno atrakcyjne oferty przygotowane przez dostawców i skierowane dla Partnerów GB, jak również ciekawe nagrody przewidziane dla zwycięzców konkursów.

Targi były również okazją do zaprezentowania nowego katalogu Global Biura na rok 2010. Nowy katalog liczy 244 strony, na których prezentowanych jest około 4 500 produktów. Dystrybuowany jest w nakładzie 35 000 egzemplarzy
Całodniową imprezę zakończyły odwiedziny jednego z najsłynniejszych przywódców mafijnych lat 20-tych Alla Capone, który zaprosił zebranych na wspólną zabawę na wielkim balu.

Całości przyglądało się jedno z wiodących czasopism branży biurowo-szkolnej „Papierniczy Świat”. Sprawozdanie z imprezy oraz wywiad Pani Redaktor naczelnej Darii Kostery z Prezesem Zarządu Leszkiem Demskim oraz z Wiceprezesem i Dyrektorem Wykonawczym Januszem Buszką można przeczytać w nr 8/2009.

Wszystkim którzy zaszczycili nas swoją obecnością dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne Targi Global Biuro w październiku 2010 roku

Inne aktualności