Aktualności
Targi Global Biuro 2010

Targi Global Biuro 2010

20.10.2010

Druga edycja Targów sieci Global Biuro S.A. odbyła się 15/10/2010 roku w hotelu Velves we Władysławowie. Z radością witaliśmy licznie zgromadzonych gości zarówno z firm Partnerskich Global Biura jak i z największych firm dostawczych branży papierniczo-biurowej.

Z naszego zaproszenia skorzystało 45 wiodących dostawców branży papierniczo-biurowej i wszystkie firmy należące do sieci Global Biuro. Podobnie jak w zeszłym roku możliwość uczestnictwa w Targach wystawowych połączona została z możliwością dokonywania zakupów. Partnerzy Global Biuro po raz kolejny udowodnili, że drzemie w nich duży potencjał ustanawiając nowy rekord dziennej sprzedaży. W ostatnich minutach Targów udało się przekroczyć kwotę 1,5 mln zł. Wynik ten nie tylko potwierdza, że formuła targów zyskała akceptację zarówno Dostawców jaki Partnerów Global Biura na stałe wpisując się w jesienny kalendarz wydarzeń branżowych. Świadczy to zarówno o sile naszej sieci jak i daje motywację na przyszłość. Przebieg rywalizacji można było śledzić już od pierwszego zamówienia na ekranie umieszczonym w centralnym punkcie całego wydarzenia, przy którym co jakiś czas zbierały się grupy zainteresowanych pozycją swojej firmy w rankingu zakupowym. Szybko wyłoniła się czołówka zarówno najlepszych dostawców jak i najlepszych kupujących.

Laureatami Targów Global Biuro w edycji 2010 w kategorii kupujący zostały firmy :

~ Grafit I z Kielc

~ Biuro Bazar z Bydgoszczy

~ Altravox z Włocławka

~ Office System z Suchego Lasu

~ Noviko z Lubina

~ Leviatan z Olkusza

Medale Targów Global Biuro edycja 2010 dostały firmy dostawcze:


~ Złoty medal Targów Global Biuro – PRIMO POLSKA


~ Srebrny medal Targów Global Biuro – TOP 2000 Hamelin

~ Brązowy medal Targów Global Biuro – KME

Targi były również okazją do zaprezentowania nowego katalogu Global Biura na rok 2011. Nowy katalog liczy 288 strony, na których prezentowanych jest około 5 000 produktów. Dystrybuowany jest w nakładzie 40 000 egzemplarzy

Całodniowy targi zakończyliśmy w towarzystwie gwiazd światowego kina na Gali rozdanie Oscarów. Każdy z obecnych miał możliwość przeniesienia się na plan swojego ulubionego filmu. Przepiękna Merlin Monroe zaśpiewała Happy Birthday, niezniszczalny Chuck Noris uczył kopać z pół obrotu a przystojny Neo z Matrixa pomagał łamać trudne hasła i kody.

Całości przyglądali się reporterzy jednego z wiodących czasopism branży biurowo-szkolnej „Papierniczy Świat” Relację z imprezy można przeczytać w nr 8/2010.

Kolejnego dnia Przedstawicele firm Partnerskich Global Biuro mieli okazję uczestniczyć w wykładzie prof. W. Modzelewskiego – jednego z najbardziej znanych specjalistów w zakresie podatków, któey w sposób jasny i klarowny wprowadził zebranych we wszystkie zakamarki ustawy vatowskej i przekazał praktyczne rady jak z nią żyć na codzień.

Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne Targi Global Biuro w październiku 2011 roku.

Inne aktualności