Aktualności
TARGI GLOBAL BIURO 2011

TARGI GLOBAL BIURO 2011

17.10.2011

 W tym roku TARGI GLOBAL BIURO odbyły się 14 października w hotelu Magda w Licheniu Starym. Z naszego zaproszenia skorzystali właściciele wszystkich firm Partnerskich Global Biura jak i przedstawiciele 47 wiodących firm dostawczych branży biuroserwisowej. Inauguracja imprezy nastąpiła poprzez oficjalne powitanie gości przez Prezesów sieci: Leszka Demskiego i Janusza Buszkę. Po krótkim wstępie nadszedł czas na rozpoczęcie części handlowej. Podobnie jak w poprzednich latach możliwość uczestnictwa w Targach wystawowych połączona została z możliwością dokonywania zakupów. Dostawcy specjalnie na ten dzień przygotowali zarówno wiele nowości produktowych jak i ciekawych promocji dedykowanych wyłącznie Partnerom Global Biura. Podczas trwania części targowej wszyscy zebrani brali udział w konkursach zorganizowanych przez centralę sieci. Przebieg rywalizacji podobnie jak w zeszłym roku można było śledzić już od pierwszego zamówienia na ekranach umieszczonych w kilku punktach informacyjnych, dzięki czemu każdy z zainteresowanych miał możliwość przyglądania się szybko zmieniającym się rankingom.

Laureatami Targów Global Biuro w edycji 2011 w kategorii kupujący zostały firmy :
~ Biuroland z Białegostoku
~ Grafit I z Kielc
~ Rakpol ze Szczecina
~ Leviatan z Olkusza
~ Office System z Suchego Lasu

Medale Targów Global Biuro edycja 2011 dostały firmy dostawcze:
~ Złoty medal Targów Global Biuro – Impex
~ Srebrny medal Targów Global Biuro – KME
~ Brązowy medal Targów Global Biuro – Europapier Impap

Aby tradycji stało się zadość Targi zamykała premiera nowego katalogu Global Biuro na rok 2012. Przedstawiciele każdej z obecnych firm zarówno dostawczych jak i Partnerskich mogli oficjalnie odebrać katalog z rąk Prezesów. Podczas tej części mieliśmy również zaszczyt wysłuchać przemówienia pana Wiesława Kozaneckiego – Prezes Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej.

          Po całym dniu pełnym wrażeń i emocji nadszedł czas relaksu i zabawy. Zgromadzeni zostali zatem przyjęci do Szalonej Kliniki Doktora Teodora Strzykawy, gdzie oprócz spożywania leczniczych trunków mogli również podziwiać występy pacjentów różnych oddziałów kliniki, obserwować akcje porodową, uczestniczyć w kursie pierwszej pomocy a także osobiście porozmawiać z ordynatorami wszystkich oddziałów – począwszy od uśmiechniętych stomatologów przez zaspanych anestezjologów po zakochanych kardiologów.
Wieczór uświetnił nam występ jednego z najwybitniejszych muzyków Polskiej
sceny – Zbigniewa Wodeckiego. Po wspaniałym koncercie naszej gwiazdy goście do późnych godzin nocnych bawili się na imprezie tanecznej.


Wszystkim którzy zaszczycili nas swoją obecnością dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne Targi Global Biuro w październiku 2012 roku

Inne aktualności