Aktualności
TARGI GLOBAL BIURO 2012

TARGI GLOBAL BIURO 2012

22.10.2012

Po raz czwarty mieliśmy zaszczyt zaprosić zarówno Partnerów naszej sieci jak i przedstawicieli handlowych wiodących firm dostawczych z branży biurowej i szkolnej na TARGI GLOBAL BIURO.

W tym roku TARGI GLOBAL BIURO odbyły się 19 października w hotelu Szafran w Czeladzi. Z naszego zaproszenia skorzystali właściciele wszystkich firm Partnerskich Global Biura jak i przedstawiciele 43 wiodących firm dostawczych branży biuroserwisowej. Inauguracja imprezy nastąpiła poprzez oficjalne powitanie gości przez V-ce Prezesa sieci Janusza Buszkę. Po krótkim wstępie nadszedł czas na rozpoczęcie części handlowej. Global Biuro zachowało dotychczasową wizję tego wydarzenia i tak samo jak w poprzednich latach możliwość uczestnictwa w Targach wystawowych połączona została z możliwością dokonywania zakupów. Dostawcy specjalnie na ten dzień przygotowali zarówno wiele nowości produktowych jak i ciekawych promocji dedykowanych wyłącznie Partnerom Global Biura. Idąc śladem poprzednich lat podczas trwania części targowej wszyscy zebrani brali udział w konkursach zorganizowanych przez centralę sieci.

Laureatami Targów Global Biuro w edycji 2012 w kategorii kupujący zostały firmy :
~ Grafit I z Kielc ~Biuro Bazar z Bydgoszczy
~ Rakpol ze Szczecina ~Altravox z Włocławka
~ K2 Offis z Krakowa ~Papirus z Rawy Mazowieckiej

Medale Targów Global Biuro edycja 2012 dostały firmy dostawcze:
~ Złoty medal Targów Global Biuro – Panta Plast
~ Srebrny medal Targów Global Biuro – Europapier Impap
~ Brązowy medal Targów Global Biuro – Newell

Część targową zakończyło oficjalne wręczenie nowego katalogu Global Biuro na rok 2012.
Przedstawiciele każdej z obecnych firm zarówno dostawczych jak i Partnerskich mogli oficjalnie odebrać katalog z rąk członków Rady, która brała udział przy jego tworzeniu.

Po takiej całodniowej gorączce zakupowej, zgromadzonym nie pozostało nic innego jak przenieść się na wieczór do rozpalonego żarem, tańcem i karnawałem Rio de Janerio, gdzie tancerki, tancerze i inne brazylijskie formacje muzyczne nie pozwoliły nikomu dłużej usiedzieć na swoim miejscu. Wieczór uświetnił nam występ śpiewaka operowego, który na chwilę zaczarował wszystkich i swoim pięknym głosem przeniósł nas w inne miejsce. Po wspaniałym występie naszej gwiazdy goście powrócili do klimatów brazylijskich i do późnych godzin nocnych bawili się na imprezie tanecznej.


Serdecznie pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i zapraszamy na następne Targi Global Biuro już w październiku 2013 roku

Inne aktualności