Aktualności
TARGI GLOBAL BIURO 2013

TARGI GLOBAL BIURO 2013

01.10.2013

Dnia 27.09.2013 r. w Czeladzi odbyły się już V Targi Global Biuro S.A. Z naszego zaproszenia skorzystali właściciele wszystkich firm Partnerskich Global Biura jak i przedstawiciele wiodących firm dostawczych branży biuroserwisowej.

Tradycyjnie targi rozpoczęły się od uroczystego powitania gości przez Prezesów naszej sieci Pana Leszka Demskiego oraz Pana Janusza Buszkę. Zgodnie z dotychczasową formułą targów, nasi Partnerzy mieli możliwość nie tylko zapoznania się z szeroką ofertą produktów, przedstawianych przez firmy dostawcze, lecz mogli także skorzystać z wyjątkowych warunków handlowych i dokonać bardzo korzystnych zakupów.

Jak co roku przy tej okazji zorganizowaliśmy konkursy. Laureatami Targów Global Biuro w edycji 2013 w kategorii największe zakupy zostały firmy:

  • Altravox z Włocławka
  • Biuro Bazar z Bydgoszczy
  • Biuromax z Kutna

Laureatami Targów Global Biuro w edycji 2013 w kategorii największe zakupy względne zostały firmy:

  • Leviatan z Olkusza
  • Papirus z Rawy Mazowieckiej
  • Makom ze Zgierza

Medale Targów Global Biuro edycja 2013 dostały firmy dostawcze:

  • Złoty medal Targów Global Biuro – Panta Plast
  • Srebrny medal Targów Global Biuro – Moravia
  • Brązowy medal Targów Global Biuro – Gulbic

W tym dniu przekazaliśmy naszym Partnerom kolejną edycję Katalogu produktów biurowych. Poprzez codzienną, systematyczną pracę oraz determinację w działaniu jesteśmy przekonani, że nasz Nowy Katalog 2014 stanowić będzie skuteczne narzędzie, które zapewni naszym Partnerom sprawne komunikowanie się zarówno z firmami dostawczymi zrzeszonymi w Global Biurze jak i swoimi klientami.

Po części targowej nadszedł czas na uroczystą kolację, która miała na celu zarówno zakończyć dzień pełen emocji zakupowych, jak i pomału wprowadzić w świat magii i tajemnicy, który towarzyszyć miał Gościom już do końca wieczoru. Jedną z głównych atrakcji było licytowanie obraz autorstwa Partnerów Global Biuro. Z dumą pragniemy powiadomić, że obraz został sprzedany Panu Wojciechowi Sujce z firmy Papirus Rawa Mazowiecka. Zwycięzcy licytacji jeszcze raz serdecznie Gratulujemy! Zebrane pieniądze przekazane zostały na rzecz Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Podczas kolacji wręczona również została nagroda Dostawcy roku 2013. Najwięcej głosów w tej kategorii zebrała firma: HERLITZ. Serdecznie gratulujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Po kolacji przenieśliśmy się w świat czarów, duchów, magii i hipnozy. Lewitujące stoły, magiczne napoje, czarownice i duchy witające Gości przy wejściu to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na naszych Gości. Gwoździem wieczoru był występ słynnego hipnotyzera Pana Jurija Mokriszczewa, który swoim pokazem wprawił w osłupienie nawet najbardziej zagorzałych niedowiarków.

Serdecznie pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością zapraszamy na następne Targi Global Biuro już w październiku 2014 roku.

Inne aktualności