Aktualności
Witamy na nowej stronie internetowej.

Witamy na nowej stronie internetowej.

05.11.2020

Planując rozwój sieci Biuroserwisów Global Biuro zdecydowaliśmy się również unowocześnić naszą stronę internetową. Czysta i przejrzysta forma pozwoli naszym gościom łatwo znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Dzięki temu również łatwo nawiązać kontakt bezpośrednio z naszym Biurem Handlowym lub z jednym z naszych Partnerów.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty artykułów dla biur – nasz aktualny katalog znajduje się w zakładce „Oferta”. W zakładce „Dostawcy” znajduje się lista dostawców, z którymi aktualnie współpracujemy.

Oprócz standardowej oferty zawsze oferujemy naszym Klientom atrakcyjne promocje. Wejdź i sprawdź już na stronie głównej w „Polecane produkty”, gdzie znajdziesz te najciekawsze produkty promocyjne. Żeby sprawdzić całą ofertę promocyjną przejdź do zakładki „Promocje”.

Dzięki zakładce „Aktualności” informujemy o najważniejszych wydarzeniach handlowych w sieci Global Biuro. Informujemy również o lokalnych działaniach naszych Partnerów, a także nowościach Dostawców.

Zakładka „Partnerzy” to spis firm zrzeszonych w sieci Global Biuro z ich rozmieszczeniem na mapie Polski. Tutaj szybko znajdziesz najbliższy Biuroserwis. Krótka wizytówką i dane kontaktowe pozwolą nawiązać współpracę. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z Biurem Handlowym całej sieci Global Biuro – skorzystaj z zakładki „Kontakt”.

Zapraszamy do współpracy.

Dział Handlowy Global Biuro.

Inne aktualności