Aktualności
II Zjazd Akademii Global Biuro 2011/2012

II Zjazd Akademii Global Biuro 2011/2012

25.04.2012

Zgodnie z kalendarium Global Biuro w dniu 20 i 21 kwietnia odbył się II zjazd szkoleniowy Przedstawicieli Handlowych firm zrzeszonych w naszej sieci. Na szkolenie w Osielsku k/ Bydgoszczy przybyli Przedstawiciele z wszystkich firm GB z całej Polski.

W dniu 20.04. przeprowadzone zostały wykłady teoretyczne i praktyczne warsztaty z jednymi z największych dostawców branży biurowo-szkolnej. Swoją obecnością zaszczyciły nas takie firmy jak : International Paper Polska (IP Kwidzyn), KW Trade, Newell Rubbermaid Poland , Zibi, Trodat. Oprócz przedstawiania nowości w swojej ofercie dostawcy szczególną uwagę poświęcili na przedstawienie i zaznajomienie obecnych z artykułami znajdującymi się w naszej nowej majowej Superpromocji GB.
Następnego dnia tj. 21.04.zostało przeprowadzone szkolenie przez naszego nowego trenera. Obecni mogli się na nim dowiedzieć wielu cennych informacji na temat Sprzedaży wiązanej i uzupełniającej. Szkolenie to miało charakter elitarny i pilotażowy zaś dedykowane jest wyłącznie członkom Global Biura w ramach Autoryzowanego Partnerstwa z Hewlett-Packard.

Global Biuro pragnie serdecznie podziękować dostawcom i trenerowi za profesjonalizm, wkład i zaangażowanie a naszym Przedstawicielom Handlowym za obecność.
 

Inne aktualności